Login


Трибуна Праці
Сайт суспільно-політичної газети Іванківського району Київської області

    

Іванківщина в фото     Скопич

A+ R A-

ПРОТИСТОЯННЯ ЗА ЗЕМЛЮ: КОНФЛІКТ ІНТЕРЕСІВ

E-mail Печать PDF

alt

Інформаційним приводом до появи цієї публікації стало повідомлення депутата  райради О. Берегового, розміщене 28 червня у соціальній мережі «Фейсбук».  Він розповів, що  до нього звернувся учасник бойових дій на Сході України, житель с. Оране В.М. Овдійчук з проханням розібратись у ситуації.

А суть така. У квітні Володимир подав заяву на сесію сільської ради про видачу дозволу на розробку технічної документації для отримання земельної ділянки у розмірі 0,12 га під садівництво.

У тому ж місяці відбулася сесія сільради і депутати разом з Оранським сільським головою більшістю голосів відмовили заявнику у наданні тієї земельної ділянки.

О. Береговий, розмістивши у ФБ витяг з протоколу сесії та список поіменного голосування депутатів з цього питання, дорікав сільській раді відсутністю елементарної поваги до законодавства, Конституції України, до людини, яка захищала Україну від ворога, ризикуючи своїм життям. «Тим паче, що зі слів Володимира, – зазначав він, – сільська рада роздає дачникам-киянам землю наліво і направо!! Можу тільки здогадуватись, за які «заслуги»!!!».

У коментарях до його посту прозвучало й запитання: А де ж «Трибуна праці»?.. Адже людина воювала, а за що?..»

Така довіра до газети як арбітра зобов’язує.

Та й дивним здалося те, що депутати не пішли назустріч своєму односельчанину. Чому? Це – насторожувало: щось тут не так…

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

Людмила ШУНКОВА,

Павло СМОВЖ.

На знімку: ось те «проблемне» місце – дорога на луг. Зліва – огороджена ділянка В. Кощенка.

Фото Людмили ШУНКОВОЇ.