Login


Трибуна Праці
Сайт суспільно-політичної газети Іванківського району Київської області

    

Іванківщина в фото     Скопич

A+ R A-

БОРОДЯНСЬКИЙ ГОСПІТАЛЬНИЙ ОКРУГ

E-mail Печать PDF


Формування Бородянського госпітального округу потребує виваженого підходу та об’єднання зусиль територіальних громад. На цьому наголошувалося під час наради в Бородянці за участю народного депутата України Ярослава Москаленка, директора департаменту охорони здоров’я Київської ОДА Алли Арешкович, керівництва району, представників місцевого самоврядування.

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

Від редакції. Ця інформація із сайту департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, на  думку редакції, заслуговує на увагу і жителів Іванківського району.

Заодно ми поцікавились, хто  поданий до складу Госпітальної ради від нашого району. Це, як повідомили в РДА, головний лікар району Оксана Кадун, заступник голови райради Оксана Шумак, а також – як представник від громади району, депутат райради, фармацевт за фахом Володимир Вождаєнко.

Але, як відомо, ставлення до пропонованих змін у системі медичного обслуговування українців неоднозначне на різних суспільних рівнях. Для об’єктивності ми наводимо думки з цього приводу й відомих  у нашій країні фахівців-медиків. Їх обнародувало нещодавно інформагентство «Укрінформ». Читайте  витримки із статті журналістки Ю. Горбань на 4 стор. сьогоднішнього номера нашої газети.