Login


Трибуна Праці
Сайт суспільно-політичної газети Іванківського району Київської області

    

A+ R A-

ПОДВІЙНЕ СВЯТО

E-mail Печать PDF

17 грудня у нас відзначалося подвійне свято: День народження села та 60-та річниця  заснування сільського клубу.

Святкування могло не відбутися, і жителі села не зібралися б разом, а сиділи по своїх оселях, якби  організацією заходу не зайнялася завідувач клубу О.М. Щиглик. Олена Михайлівна змогла не тільки залучити молодь до участі в концерті, а й надихнути самим творити це дійство... Декорації, сценарій, номери – усе було поставлено бажаючими взяти участь у такій роботі, яка викликала захоплення, оскільки все створювалось власноруч, від щирого серця, безкорисливо, просто для отримання задоволення. Не дивно, що атмосфера була теплою.

І свято вдалося! На ньому гарно танцювали учні Запрудської школи. Інші школярі на чолі з вчителем музики Світланою Володимирівною Євтушенко чудово співали. А ще сільським жителям сподобались сценки так званого “театру мініатюр”, які відображали повсякденне життя середньостатистичного мешканця Запрудки, проблеми, які оточують його щодень, його турботи, радості й болі.

Зі святом вітали нас і гості. Секретар Іванківської селищної ради Ольга Станіславівна Салій не тільки поздоровила присутніх та вручила подарунок для сільської громади, а й  розповіла про ті досягнення, які допомогли покращити умови проживання мешканців Запрудки. А веселими піснями та майстерними гуморесками українського байкаря Павла Глазового порадували нас учасники ансамблю “Надвечір’ячко” з Сукачів.

Вероніка КУПРІЄНКО,

с. Запрудка.